Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfaspor maçının hakemi belli oldu!

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. eleme turunda deplasmanda RAMS Başakşehir FK ile karşı karşıya gelecek olan Astor Enerji Şanlıurfaspor maçının hakemi belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4.


Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. eleme turu maçları 5-6-7 Aralık tarihlerinde oynanacak.

4. eleme turunda Astor Enerji Şanlıurfaspor’da 7 Aralık Perşembe günü saat 21.00’da Başakşehir Fatih Terim Stadyumu RAMS Başakşehir FK ile karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmayı Trabzon Bölgesi Süper Lig hakemlerinden Yasin Kol, yönetecek.

Kupada 4. tur maçlarının programı ve hakemler şöyle:

YARIN

  • 13.00 Ankara Keçiörengücü – Muş 1984 Muşspor : Berkay Erdemir
  • 13.00 Fatih Karagümrük – Belediye Derincespor : Ömer Faruk Turtay
  • 15.00 Pendikspor – Isparta 32 Spor: Adnan Deniz Kayatepe
  • 17.00 Antalyaspor – Kepezspor: Raşit Yorgancılar
  • 19.00 Samsunspor – Tokat Belediye Plevnespor: Muhammet Ali Metoğlu
  • 21.00 Corendon Alanyaspor – Kocaelispor: Ali Yılmaz

6 ARALIK ÇARŞAMBA

  • 13.00 Bandırmaspor – Somaspor: Semih Kurt
  • 13.00 Kasımpaşa – Kırşehir Futbol SK: Mehmet Ali Özer
  • 13.00 Bodrum FK – Menemen FK: Levent Buğra Vartemel
  • 13.00 Erzurumspor FK – 24 Erzincanspor: Burak Demirkıran
  • 14.00 Boluspor – Amed Sportif Faaliyetler: Oğuzhan Uğurlu
  • 14.00 Eyüpspor – Ankara Demirspor: Furkan Aksuoğlu
  • 14.00 Gençlerbirliği – Bornova 1877 Sportif Yatırımlar: Lütfullah Aslan
  • 14.00 Ümraniyespor – GH Çankayaspor: Doğu Yılmaz
  • 14.00 Adanaspor – Esenler Erokspor: Erdem Demirtaş
  • 14.00 Altay – Kırklarelispor: Batuhan Kolak
  • 14.00 Göztepe – 1461 Trabzon FK: Emre Kaan Çalışkan
  • 14.00 Sakaryaspor – Ankaraspor: Alirıza Altunbakır
  • 15.00 Konyaspor – Beyoğlu Yeni Çarşı: Yunus Dursun
  • 17.00 Hatayspor – Düzcespor: Davut Dakul Çelik
  • 19.00 Kayserispor – Vanspor: Ayberk Demirbaş
  • 21.00 Trabzonspor – Çorum FK: Direnç Tonusluoğlu

7 ARALIK PERŞEMBE

  • 13.00 Manisa FK – GMG Kastamonuspor: Tolga Akbaba
  • 13.00 Sivasspor – Arnavutköy Belediyespor: Alpaslan Şen
  • 15.00 Gaziantep FK – Etimesgut Belediyespor: Ozan Ergün
  • 17.00 MKE Ankaragücü – İskenderunspor: Erdem Mertoğlu
  • 19.00 Çaykur Rizespor – Bucaspor 1928: Mehmet Türkmen
  • 21.00 RAMS Başakşehir – Şanlıurfaspor: Yasin Kol